RU UA
 Пн-Пт: 10:00 - 19:00
 Сб-Вс:10:00 - 19:00

Прихожа

Українці купують готові прихожі у Львові

Крихітні прихожі кімнати – проблема більшості мешканців багатоповерхових будинків, що, наче гриби на сонці, виринали з-під фундаменту у 50-ті роки. У таких житлових умовах не завжди виходить купувати дизайнерські шафи або комоди, більшість із яких відрізняються нестандартними розмірами та структурою. Однак якщо зробити правильний вибір меблів для прихожої, можна вбити одразу двох зайців: візуально розширити квадратуру тісного приміщення й назавжди подолати розгардіяш в оселі. Передусім, йдеться про демісезонні речі й взуття, що час від часу доводиться ховати в спеціально обладнаних шафах.

Головне – зберегти вільний простір

У виборі функціональних меблів у прихожу більшість покупців звертають увагу на класичні вироби, що однаково добре виглядають у малогабаритних квартирах і просторих домівках. Їхньою переважною особливістю є вишукані криволінійні елементи, скляні поверхні й оригінальна бронзова фурнітура. Дерев’яні меблі в прихожу вражають тривалими експлуатаційними можливостями. Вони легко піддаються реставрації і не псуються в умовах повсякденного використання.

Та перш ніж купити прихожу у Львові, де пропозиції виробників цілком відповідають попитам місцевого населення, обізнані споживачі враховують:

  • особливості приміщення (приміром, якщо в кімнаті – п’ять стін, а не чотири, як у більшості українських оселях, готові прихожі замовляти не варто; краще домовитися зі спеціалістами про виготовлення шаф-купе на замовлення);
  • габарити  меблів (оптимальна ширина полиць – 40-45 см; за менших показників вироби будуть нестійкими і з часом їх доведеться прибивати до твердих поверхонь);
  • кількість речей (якщо в родині – більше 4 осіб, меблі в прихожу цілком мають відповідати так званим речовим потребам дорослих і дітей; у цьому випадку краще купувати просторі шафи-купе, де зручно зберігати верхній одяг, взуття, ковдри і дещо з побутової техніки);
  • зручність використання (меблі для прихожої з розсувними дверима та колесиками сприяють швидкому та якісному прибиранню в кімнаті; крім того, вони не блокують вільний простір крихітного коридору).

 Вишукані прихожі за кращими цінами у Львові

Середні ціни на прихожі у Львові становлять 1900-4000 гривен. За словами експертів, на собівартість меблів тут впливають технічні характеристики виробів, їхня вага та розмір. Шафи-купе з натурального шпону, звичайно ж, дорожчі за товари зі штучних матеріалів. Хоча, якщо основні конструкції меблів виготовлені з МДФ або ДСП, це зовсім не означає, що вони неякісні. Сучасні технології меблевого виробництва дають можливість наділяти ті ж деревостружкові плити найкращими технічними властивостями.

Щоб купити прихожу у Львові, не потрібно блукати безліччю магазинів, адже покупку можна зробити онлайн. До того ж, ціни на прихожі актуальні та демократичні. Споживачі можуть обрати меблі у відповідності до своїх фінансових можливостей, і, що не менш важливо, з огляду на інтер’єр помешкання.

Найякісніші прихожі у Львові представлені функціональними моделями, які зручно використовувати у крихітних кімнатках і просторих котеджах. Ці вироби містять практичну фурнітуру, за допомогою якою можна без допомоги фахівців з’єднати найскладніші частини корпусних меблів. Серед інших їхніх переваг особливої уваги заслуговує оригінальний дизайн виробів, втілений у розмаїтій кольоровій гаммі та структурі головних конструкцій.

Усього за кілька хвилин прихожі купити у Львові можна на сайтах спеціалізованих магазинів. Цікавить справжня якість і доречні ціни? Тоді ласкаво просимо до нашого салону. Звичайну шафу-купе з кількома дзеркальними поверхнями для прихожої у Львові купити можна усього за 2200-3100 гривен. Переважними особливостями цих моделей є компактні розміри, німецька фурнітура, принадний дизайн, а також вбудовані тумби для зайвого одягу та взуття. 

Загружается...