RU UA
 Пн-Пт: 10:00 - 19:00
 Сб-Вс:10:00 - 19:00

Гардеробні

Комфортне життя очима українських господинь

Гардеробна кімната з просторими шафами для модельних суконь – мрія кожної другої української господині. Проте дефіцит житлового простору у тісних квартирах, де навіть кухні уміщаються на території чотирьох квадратів, зовсім не сприяє її реалізації. Мешканцям заміських будинків у цьому плані пощастило більше. А втім володарі шикарних хоромів теж нерідко задаються питанням, як правильно розташувати меблі у приміщенні без вікон?

Гардеробні на 20-ти «квадратах»

Кращі гардеробні кімнати з просторими ящичками та полицями вражають незвичайною фактурою матеріалів. Як показує практика, більшість заможних покупців обирають вироби з натуральної деревини. Вона тривалий час зберігає принадний вигляд, майже миттєво поглинає фарби і створює в приміщенні сприятливий мікроклімат. Щоправда, дерев’яні шафи і комоди швидко псуються у приміщеннях, де показники вологості перевищують 50%. У такому разі краще купувати меблі з ламінованих деревостружкових плит. Вони належать до товарів так званого першого сорту, оскільки не містять сколів і подряпин.

За даними експертів, існує кілька варіантів гардеробних приміщень:

  • - паралельні (зазвичай, їх облаштовують у невеличких коридорах між кухнею та ванною кімнатою або ж між двома спальнями);
  • - лінійні (в таких приміщеннях зручно зберігати верхній одяг, взуття, білизну, халати, рушники та навіть прасувальну техніку; комфорт у такій гардеробній створюють спеціально облаштові сітчасті модулі, полиці, просторі ящички та функціональні вішалки);
  • - подібні до літери «П» (тут можна встановити будь-які шафи: кутові,відкриті, каркасні або вбудовані; у кімнатах, де загальна площа становить 20 «квадратів», можна зберігати прасувальні дошки, крісла й навіть диванчики для комфортного перепочинку).

Що пропонують львівські майстри?

Розмаїття гардеробних кімнат у Львові не обмежує покупців у виборі найоригінальніших виробів із різних матеріалів. А якщо купувати меблі на замовлення, можна стати власниками дивовижних моделей, що виділяються з-поміж багатьох подібних товарів фактурою, дизайном і технічними характеристиками. До речі, саме останні впливають на остаточних вибір споживачів. То ж якщо меблі реалізують за смішними цінами, проте їхній термін придатності залишає бажати кращого, така політика виробників навряд чи приверне увагу споживачів.

Щоб речі упродовж багатьох років зберігали добрий вигляд, слід надати перевагу виробам із висувними ящичками. Там можна окремо зберігати хустки, шкарпетки, шапки й рукавиці. Штанги для шовкових суконь, ексклюзивних моделей сорочок, костюмів, піджаків і спідниць краще розташовувати у кілька рядів на відстані 95-110 см одна від одної. Оптимальна відстань між полицями дорівнює 40-44 см. Якщо ящички та полиці розташовуватимуться протилежно штангам, господарям удасться розширити простір у кімнаті. 

В Україні найліпші гардеробні кімнати за цінами, доступними широкому колу споживачів, можна обрати у Львові. Тут на Вас чекають найвигідніші пропозиції від майстрів, котрі допоможуть пізнати довершений смак життя у найрізноманітніших його фарбах і стилях.

 

Загружается...