Показати на сторінці
Сортувати по
 GRID   LIST 

Дерев’яні двері не розкіш — а необхідність

Ви можете стовідсотково бути задоволені ремонтом чи зміною якихось предметів у домі тільки тоді, коли обрали якісні вироби від найкращих організацій. Салон «Центр дверей» займається виготовленням конструкцій з натурального дерева багато років. Ціна дверей вас дуже приємно здивує, адже спеціалісти організації ставлять пріоритетом побажання клієнта та його комфорт. Тут ви знайдете вхідні та міжкімнатні дерев’яні двері покращеної стійкості.

View more

Приховані двері: особливості та переваги

Двері прихованого типу — це новий тренд, який допомагає візуально розширити приміщення. Якщо ви маєте намір придбати приховані двері у Львові, тоді вам слід розізнати інформацію про те, як вони встановлюються. Такі вироби стануть родзинкою вашого мінімалістичного дизайну. 

View more

Особливості правильного відтінку дверей

Перед тим як ви підете у салон дверей робити замовлення, ви повинні точно знати, що саме вам потрібно. Двері у приміщенні мають досить багато різноманітних функцій: розділяють територію, забезпечують надійною шумоізоляцією, зберігають тепло у приміщенні. Крім того, дверні полотна впливають на емоційний стан людей. Такий вибір залежить від відтінку виробів, тому так важливо знати, як правильно підібрати колір дверей. 

View more

Білий колір дверей знову актуальний

У пострадянські часи люди не мали такого вибору товарів як зараз. Ніхто не міг подумати, що двері можуть мати другий колір крім традиційного білого… Незважаючи на те, що ми вже давно вільні та самостійні, а асортимент продукції для дому досить різноманітний, білий колір не здає своїх позицій та широко використовується зараз в інтер’єрах та екстер’єрах приміщень. Цей колір зараз представлений різними виробниками у багатьох різноманіттях відтінків, починаючи с молочного та закінчуючи кольором шампанського. 

View more
Показати на сторінці
Сортувати по
Загружается...