Показати на сторінці
Сортувати по
 GRID   LIST 

Двері Страж — гарантія безпеки

Вітчизняна компанія, що виробляє вхідні двері Страж, обіймає провідні позиції не лише на внутрішньому ринку: її продукція добре відома за межами України.

View more

Двері в кухню: бути чи не бути?

Останнім часом серед фахівців точаться суперечки щодо доцільності кухонних дверей. В погоні за кожним сантиметром корисної площі дизайнери зводять кількість міжкімнатних конструкцій до мінімуму. Вони пропонують, зокрема, не встановлювати двері в кухню, а поєднати її з їдальнею чи вітальнею. Набувають популярності квартири-студії, зонування простору в яких відбувається без дверних перегородок.

View more

Двері у ванну кімнату

Критерії вибору дверей у ванну кімнату

     Критерії, яких потрібно дотримуватися при виборі дверей у ванну кімнату, небагато. Перш за все, це високий рівень стійкості до вологи. Занадто багато вологи призводить до того, що на полотні конструкції розбухають та зміщуються матеріали. Окрім цього, двері у ванну повинні дуже міцно кріпитися та мати надійні замки. Звісно ж, ця кімната є однією з найбільш затребуваних серед інших у всій квартирі. Тому дверний виріб повинен мати добрий естетичний вигляд з усіх боків.

View more

Особливості дверей з екошпону

Чи можливо придбати такі двері, щоб вони не відрізнялися від натурального покриття й служили вірою та правдою довгі роки? Можливо все, адже сьогодні на ринку є дуже вигідні пропозиції за приємними цінами.

View more
Показати на сторінці
Сортувати по
Загружается...